Uudised ja teated

Valverühmade graafik

Alates 03.juunist on lasteaias avatud järgmised valverühmad:

  • TIBUD+Oravad (e-post: tibud.vikerkaar@rapina.ee)
  • MÕMMID+Lepatriinud (e-post: mommid.vikerkaar@rapina.ee)
  • SIPSIKUD+Krõllid, Õnneseened ja Muumid (e-post: sipsikud.vikerkaar@rapina.ee)

Lapse puuduma jäämisest saab teavitada rühma e-postile või tel 519 98544

Perepäev

Lapsed on omandanud  õppeaasta jooksul palju uusi teadmisi ja põnevaid kogemusi. Perepäeval oli kõikidel väikestel ja suurtel võimalus oma oskusi demonstreerida ja lihvida. Lasteaia direktor Regina Allik lausus avasõnad, tantsulisi oskusi näitasid Lepatriinud, Oravad ja Sipsikud. Seejärel alustati ringkäiku erinevates punktides, pannes proovile kõik meeled. Emotsioonide toas jagati  äsjaseid saadud kogemusi/tundeid ning edukatele lõpetajatele anti tõend ergutatud meelte kohta. Õhtu lõpetasid Krõllide ja Õnneseente tantsud, millega esinetakse ka 02.06 Põlvamaa laulu- ja tantsupeol “Sinule Eesti-sinule Põlvamaa”.

Perepäevale registreerus 75 peret, kokku 224 inimest.

Suur tänu kõikidele perepäeva läbiviijatele ja aktiivsetele osalejatele!

Avastusõppereis Elistvere Külastuskeskusesse

Esmaspäeval, 20.mail osalevad Muumide, Lepatriinude ja Krõllide rühma lapsed Elistvere Külastuskeskuses õppeprogrammis “Loomalapsed”

Programm toimub loomapargi territooriumil. Räägitakse looma lastest- kellel kes sünnib, millal sünnib, kuhu teeb keegi pesa- kui teeb. Kuidas on asi metsas ja kuidas meil loomapargis. Räägitakse ka sellest, kas ja miks metsast leitud loomalast kohe koju kaasa ei või võtta. Programm lõpeb looduskeskuses töölehti täites ja meisterdades.

Sõitu rahastab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Comments are closed.