Nüüd aeg on minna kooli

Räpina lasteaias Vikerkaar oli kahel viimasel maikuu päeval tunda elevust, neil õhtutel tähistati lasteaia lõppu ja algust uuteks seiklusteks koolis. Lasteaia lõputunnistuse said 19 Räpina lasteaed Vikerkaar koolieelikut. Rõõm oli olla nende elevust täis laste kõrval ja näha, kuidas väikesed, uudishimulikud ja mänguhimulised lapsed on sirgunud ja arenenud.
 
Räpina Lasteaed Vikerkaare lõputunnistuse said:
Muumide rühm:
Ingemari Aring
Õpetaja Gerli Liiva, assistent Liisi Pikki, õpetaja abi Merike Tensing, tugiisik Sille Gulenko
 
Ruusa Päiksekiirte rühm:
Remi Dalberg
Egert Kalinin
Meribel Pajula
Õpetaja Anneli Kaimre, assistent Kaja Samoilov, õpetaja abi Kaja Mathiesen
 
Krõllide rühm:
Jaron Borgmann
Henri Hirmo
Kristjan Jüriöö
Lennard Lillemets
Henry Ootsing
Maria Panova
Greteli Pastak
Samuel Pertsev
Isabel Pärnaste
Maia Reinson
Solomia Ruban
Velissa Sergejeva
Mirco Talupoeg
Helen Teder
Mariann Ula
Õpetaja Natalia Asi, assistent Epp Rammo, õpetaja abi Malle Seim
 
Kallid lapsed! Te olete olnud imetlusväärsed ja tublid. Olete õppinud palju ja me oleme uhked teie üle. Teie ees on ootamas palju põnevaid seiklusi ja võimalusi. Kool on uus ja huvitav etapp teie elus, kus saate jätkata õppimist ja avastamist. Kandke endaga kaasas meie lasteaia põhiväärtusi: teadlikkust, koostööd ja hoolivust. Uskuge endasse, olge julged ja uudishimulikud. Jätkake unistamist ja püüdlemist tähtede poole.
Palju õnne kõigile lõpetajatele ja vahvat kooliteed! 
 

Krõllide rühma lõpetajad. Foto autor: Mari-Liis Leetla

Päiksekiirte rühma lõpetajad. Foto autor: Kadi Pendis 

Comments are closed.