Otsime Eripedagoogi!

Räpina Lasteaed Vikerkaar otsib oma kollektiivi 0,9 koormusega eripedagoogi.

Peamisteks tööülesanneteks on

  • koostöös teiste spetsialistidega arenguliste/ja või hariduslike erivajadustega laste väljaselgitamine ja igakülgselt tema arengu toetamine eakohasuse suunas eripedagoogiliste vahenditega/võtetega,
  • koostöö tegemine lapsevanemate, kolleegide ja teiste spetsialistidega, vajadusel nende nõustamine,
  • koostab laste ealisi ja individuaalseid huve, võimeid ja vajadusi arvestades tööplaani, nädalaplaani ja töö analüüsi õppeaasta lõpus.

Ootused kandidaadile on hea suhtlemisoskus ja stressitaluvus, tulemustele orienteeritus ning positiivsus.

Nõutav erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või eripedagoogi kutse.

Räpina Lasteaias Vikerkaar töötab rõõmus ja ühtehoidev lasteaiapere. Räpina asub looduskaunis kohas ja on pidevalt arenev väikelinn. Räpina järve kaldal asub kaunis mõisapark, kus saab mõnusaid jalutuskäike teha. Ühisgümnaasiumi kõrvale rajatakse uus spordiväljak, välitreeningala, et edendada liikumist ja tervisesporti värskes õhus. Räpina lähistel asuvad rabad, metsad, järved ning matkarajad on kõigest lühikese autosõidu kaugusel.

Lisaks on olemas ametikorteri võimalus, kus on väga soodsad elamiskulud. Pakume omalt poolt paindlikku töögraafikut ning vajadusel ka väiksema koormusega tööd kui 0,9 koormusega ei ole esialgu võimalik töötada. Tööle asumise aeg on niipea kui võimalik.

 

Kandideerimiseks saada avaldus, CV ja haridust tõendava dokumendi koopia 26. veebruariks vikerkaar@rapina.ee

 

Comments are closed.